سبد خریدتان در حال حاضر خالی می‌باشد.

  • Slide
  • Slide
  • Slide
  • Slide
تاریخچه پرینت پست الکترونیکی

در سال 1388 پروژه احداث مجموعه چاپ روتوگراور شرکت بسته بندی زیبانقش با آغاز عملیات ساختمانی شامل سالن تولید، سالن تأسیسات و فضاهای انبار شروع شد .با توجه به هدف اصلی شرکت جهت ارائه بهترین و با کیفیت ترین لفافهای بسته بندی اقدام به عقد قرارداد خرید ماشین آلات چاپ ، لمینیت ، کلدسیل و برش از معروفترین کمپانی های اروپا و پیشرفته ترین مدل های روز دنیا نمود . بعد از طراحی تأسیسات گسترده مکانیکی و الکتریکی عملیات اجرائی تأسیسات نیز در سال 1389 آغاز گردید .در اوایل سال 1390 مراحل نصب ماشین آلات و تجهیزات با حضور کارشناسان خارجی آغاز و در آذر ماه سال 1390 به پایان رسید . با توجه به تکنولوژی پیشرفته و کیفیت بالای اجرائی و حضور کارشناسان و کادر فنی با تجربه بعد از تولید آزمایشی در عرض کمتر از یک ماه کارخانه به طور کامل مورد بهره برداری قرار گرفت .
تلاش مجموعه زیبا نقش توسعه بیش از پیش صنایع چاپ و بسته بندی کشور همگام با دیگر کشورهای جهان می باشد و در این راه به تلاش مستمر خود ادامه خواهد داد.

 

جستجوی محصولات

تماس با ما

address

آدرس: تبریز- کیلومتر 22 جاده قدیم تهران- روبروی جاده کاشی تبریز- اول کوی متالوژی

tell

تلفن: 1-36307000 (041)
شماره تلگرام: 09142150194

fax

فکس: 36307003 (041)

e-mail

ایمیل: info@zibanaghshpack.com

خبرنامه

لطفاً برای دریافت خبرنامه عضو شوید.
دریافت

آخرین اخبار

راه اندازی سایت

راه اندازی سایت

با افتخار و خوشحالی به اطلاع مشتریان و همکاران خود می رسانیم وب سایت جدید شرکت زیبا نقش راه اندازی شدبا توجه به پیشرفت های شگرف صنعت چاپ و بسته بندی و نقش روز افزون صنایع بسته بندی در بهبود فروش و...


ادامه اخبار »